SCHÄR Fruit Bar 125g


bez lepku
Sušenky bez lepku plněné fíkovou a švestkovou náplní
Množství
125 g
Výrobce:
SCHÄR
Dostupnost:
Na objednávku
NOVINKA

Cena bez DPH: 62 Kč
Jednotková cena: 58 Kč/100 g

Složení: ovocná náplň 56% (glukózový sirup, fíková pasta 30%, cukr, oligofruktózový sirup, voda, stabi-lizátor: celulóza, pektín, koncentrát ze švestkové šťávy 2%, okyselovací látka: kyselina citrónová, regulátor kyselosti: citronan sodný, citronan vápenatý, koncentrát z bezové šťávy, přírodní aroma), voda, kukuřičný škrob, třtinový cukr, palmový tuk, kukuřičná mouka, sójová mouka, rýžové crispies (rýžová krupice, cukr, sůl), sójová mouka, rýžové klíčky 1%, kypřící látka: uhličitan sodný a uhličitan draselný, sůl. Může obsahovat stopy lupiny. Uchovejte v suchu a chraňte před teplem. BEZ LAKTÓZY.

V případě, že je zboží zn. Schär "na objednávku" a Vaši objednávku obdržíme do neděle 18:00, bude možné jej doskladnit v úterý/středu.
V případě, že je zboží zn. Schär "na objednávku" a Vaši objednávku obdržíme v neděli po 18:00, bude možné výrobek doskladnit až v dalším termínu - tedy následující úterý/středu.
Výjimku tvoří objednávky na výrobky zn. Schär v hodnotě alespoň 2500,- vč. DPH - v tom případě je možné doskladnění v nejbližších dnech.

Děkujeme za pochopení


Doporučené výrobky