Vážení zákazníci, od 9. do 17.8. čerpáme celopodnikovou dovolenou. Vaše objednávky budeme vyřizovat po tomto termínu. Děkujeme za pochopení.

ADVENI Bezlepkový ENERGY Chléb s moukou z chia semínek 500g !akce!


neobsahuje vejce bez sóji bez mléčných bílkovin bez lepku bez laktózy
Směs na přípravu domácího chleba z hotové směsi. směs vyrobená z mouky z chia semínek. VÝPRODEJ
Množství
500 g
Výrobce:
ADVENI
Dostupnost:
Na objednávku
NOVINKA

Stará cena
75 Kč
Cena bez DPH: 53 Kč
Jednotková cena: 12 Kč/100 g

Pod exotickým označením chia („čia") se skrývají semínka šalvěje hispánské (Salvia hispanica), pěstované v některých oblastech Střední a Jižní Ameriky. Původní obyvatelé těchto zemí semínka chia pravidelně konzumovali a znalosti o jejich příznivých účincích si předávali po generace. Tato drobná semínka, jako i mouka, která se z nich získává, mají mimořádně vysoký podíl plnohodnotných bílkovin a vynikají vysokým obsahem vlákniny. Navíc představují jedinečný rostlinný zdroj polynenasycených mastných kyselin, zejména omega-3 alfa-linolenové kyseliny, a obsahují velké množství vitamínů a minerálů, zejména vápníku (5× větší množství než v mléce), draslíku (2× více než v banánech) a železa (3× více než ve špenátu). Díky těmto svým nutričním vlastnostem jsou ideálním doplňkem stravy pro sportovce, vegetariány, vegany, diabetiky, ženy těhotné a kojící, seniory a jedince usilující o redukci váhy. Protože neobsahují lepek, jejich konzumace je vhodná i pro celiaky. Mouka ze semínek šalvěje hispánské tvoří základ našeho bezlepkového ENERGY chleba s chia. Dejte si ho k snídani a získáte energii na celý den!

Složení: kukuřičný škrob, bramborový škrob, modifikovaný tapiokový škrob, chia mouka (7 %), dextróza, slunečnicový lecitin (emulgátor), přírodní zahušťovadlo guarová guma, mletý kmín, kyselina citrónová (regulátor kyselosti)

Bez lepku, mléka, vajec, sezamu, arašídů, sójové mouky, sójového lecitinu, lupinové mouky, barviv, aromat


Doporučené výrobky