ADVENI Bezlepkový chléb EVERYDAY 500g


neobsahuje vejce bez sóji bez mléčných bílkovin bez lepku bez laktózy
Směs na bezlepkový chléb s dýňovou moukou
Množství
500 g
Výrobce:
ADVENI
Dostupnost:
Na objednávku
NOVINKA

Cena bez DPH: 50 Kč
Jednotková cena: 11 Kč/100 g

Po řadě úspěšných bezlepkových směsí z jedinečných surovin ADVENI přichází na trh s novinkou EVERYDAY. Jak název napovídá, jejím cílem je stát se každodenní součástí Vašeho jídelníčku. Dokonale vyvážená chuť a příznivá cena jsou proto nezbytným předpokladem.
Základ směsi tvoří čirok, jedna z nejstarších obilnin na světě, která je z nutričního hlediska ceněna pro svůj vysoký podíl bílkovin, aminokyselin a jako zdroj kvalitních sacharidů. Recepturu dále doplňuje dýňová mouka. Semínka, z jejichž výlisků se vyrábí, jsou považována za nejlepší přírodní zdroj zinku, ale i dalších důležitých minerálních látek jako jsou selen, draslík, vápník a hořčík. Vynikají také vysokým obsahem vitaminů A, D, E a vitaminů skupiny B. Směs je dále obohacena o slunečnicová a lněná semínka, která společně představují elixír zdraví prospěšných nenasycených mastných kyselin, vitaminů a minerálů.
Bezlepkový chléb EVERYDAY s čirokem a dýní, to je prověřená kvalita ADVENI za cenu, která Vás potěší.Složení

kukuřičný škrob, čiroková mouka hladká (15 %), bramborový škrob, tapiokový škrob, slunečnicová semínka mletá, dýňová mouka (5 %), lněná semínka, dextróza, sůl, přírodní zahušťovadlo guarová guma, slunečnicový lecitin (emulgátor), drcený kmín, kyselina citrónová (regulátor kyselosti)

Bez

lepku, mléka, vajec, sezamu, arašídů, sójové mouky, sójového lecitinu, lupinové mouky, barviv, aromat


Doporučené výrobky