Vážení zákazníci, v období 21.–28. února čerpáme celopodnikovou dovolenou. Vaše objednávky budeme vyřizovat po tomto termínu. Děkujeme za pochopení.

Mrkvový dort s ořechy a svěžím krémem


Výrobky z pekárny a cukrárny - POUZE OSOBNÍ ODBĚR - Karlova 933/7, 614 00 nebo ROZVOZ PO BRNĚ- dle individuální domluvy, (poplatek: 49,-). 
Pokud máte zájem o dort BEZ LAKTOZY, je možné dort připravit s příplatkem (d 79,- do 149,-, v závislosti na množství použitých surovin).
PŘÍPLATEK ZA EXPRES-DORT (do 24h) je 50% z ceny dortu.

Děkujeme za pochopení.

bez sóji bez lepku
Vláčný dort s osvěžujícím krémem
Výrobce:
spolu-bez-lepku.cz
Dostupnost:
Na objednávku
Počet dnů přípravy
2 dnů

Cena bez DPH: 781 Kč

Vynikající vláčný dort se svěžím krémem

Výrobky, které si prostřednictvím eshopu zakoupíte, jsou určen převážně pro osobní odběr, případně rozvoz po Brně. Výrobky, které lze zasílat prostřednictvím DPD nebo poštou, najdete v příslušné kategorii ESHOPU - Sladké dobroty. V případě, že si PEČIVO objednáte přes e-shop, je třeba objednávku uskutečnit alespoň 48 hodin před plánovaným odběrem. Do poznámky v objednávce uveďte datum, kdy si výrobky budete chtít vyzvednout. Vyzvedávání VÝSLOVNĚ PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ. V případě, že máte zájem o rozvoz výrobků až k Vašim dveřím, prosím, mějte na mysli, že rozvozový den je pouze středa v ODPOLEDNÍCH hodinách. Zadávejte tedy takovou adresu, kde Vás můžeme zastihnout mezi 12-14 hodinou. V případě objednávání dortů, PARTY setů, svatebních setů a dalších zákusků je DOBA OBJEDNÁNÍ MINIMÁLNĚ TÝDEN DOPŘEDU. Vždy čekejte na potrvrzení Vaší objednávky telefonicky nebo emailem pro dohodnutí času k vyzvednutí. Teprve poté je Vaše objednávka přijata. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. Při objednání dortů, party setů nebo svatebních setů, prosíme o úhradu zálohy ve výši 50% částky objednaných dortů či zákusků. Vyčkejte na zaslání zálohové faktury. Děkujeme.

Strouhaná mrkev, Rýžová mouka, VEJCE, bramborový škrob, tapiokový škrob, řepkový olej, cukr, zakysaná SMETANA, VLAŠSKÉ OŘECHY, skořice, citronová kůra, kypřící prášek (kukuřičný škrob, vinný kámen, jedlá soda), sůl. Krém: ŠLEHAČKA (33%), MASCARPONE (SMETANA, (MLÉKO), MLÉKO, regulátor kyselosti: kyselina citrónová), smetanový čerstvý SÝR (MLÉKO, SMETANA, sůl, mléčné kultury), cukr, šťáva z čerstvého citronu, VLAŠSKÉ OŘECHY.
Sušené květy: chrpa, slunečnice, růže, měsíček.

vejce
vlašské ořechy
mléko a výrobky z něj

2-3 dny

Doporučené výrobky

SCHWARZWALDSKÝ DORT SCHWARZWALDSKÝ DORT
RED VELVET RED VELVET
HARLEKÝN HARLEKÝN