MOCCA dort


Výrobky z pekárny a cukrárny - POUZE OSOBNÍ ODBĚR - Elišky Krásnohorské 28b nebo ROZVOZ PO BRNĚ- středa odpoledne (poplatek: 35,-). Objednávky jsou nutné alespoň 7 dní předem. Děkujeme.

bez sóji bez lepku
Ořechovo-kávový korpus s lahodným kávovým krémem, vlašskými ořechy a sušenými meruňkami
Výrobce:
spolu-bez-lepku.cz
Dostupnost:
Na objednávku
NOVINKA

Cena bez DPH: 539 Kč

Výrobky, které si prostřednictvím eshopu zakoupíte, jsou určen převážně pro osobní odběr, případně rozvoz po Brně. Výrobky, které lze zasílat prostřednictvím DPD nebo poštou, najdete v příslušné kategorii ESHOPU - Sladké dobroty. V případě, že si PEČIVO objednáte přes e-shop, je třeba objednávku uskutečnit alespoň 48 hodin před plánovaným odběrem. Do poznámky v objednávce uveďte datum, kdy si výrobky budete chtít vyzvednout. Vyzvedávání VÝSLOVNĚ PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ. V případě, že máte zájem o rozvoz výrobků až k Vašim dveřím, prosím, mějte na mysli, že rozvozový den je pouze středa v ODPOLEDNÍCH hodinách. Zadávejte tedy takovou adresu, kde Vás můžeme zastihnout mezi 12-14 hodinou. V případě objednávání dortů, PARTY setů, svatebních setů a dalších zákusků je DOBA OBJEDNÁNÍ MINIMÁLNĚ TÝDEN DOPŘEDU. Vždy čekejte na potrvrzení Vaší objednávky telefonicky nebo emailem pro dohodnutí času k vyzvednutí. Teprve poté je Vaše objednávka přijata. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. Při objednání dortů, party setů nebo svatebních setů, prosíme o úhradu zálohy ve výši 50% částky objednaných dortů či zákusků. Vyčkejte na zaslání zálohové faktury. Děkujeme.

vejce, šlehačka, mascarpone, čerstvý sýr, voda, rýžová mouka, cukr, vlašské ořechy mleté, sušené meruňky nesířené, meruňkový džem (meruňky 50%, g-f-sirup, kyselina citronová, pektin) , bramborový škrob, tapiokový škrob, káva mletá pražená

vejce, mléko, vlašské ořechy.
obsahuje KOFEIN

Doporučené výrobky

Sacher dort Sacher dort
Svatební set Svatební set
Čokoládový dort Čokoládový dort
MOCCA dort MOCCA dort